allfood-icon <% currentCategoryName || 'Все заведения Чернигова' %>

allfood-icon Усі заклади

Пицца Піца

Суши Суші

Бургеры Бургери

Блюда из мяса М’ясо

Блюда из рыбы Страви з риби

Салати Салати

Десерти Десерти

<% currentCategoryName %> в Києві

Замовляти разом вигідніше, чи не так? :) От і ми так думаємо. Круті сети з улюбленими пінцами і навіть вином — два кліки до вечірки!
Постійно
Тільки щопонеділка! Шалена акція триває лише 1 день. Настрій – грішити! Бери 6 устриць і пляшку видру до них. І хай ніщо не стане на заваді домашній вечірці, час якої настав. До акційної пропозиції входять 6 устриць Fine de Claire №3 та пляшка сидру «Білий Налив». 199 гривень
Постійно
Дуже смачний та великий сет. Всі 4 роли Філадельфия. Більш ніж 1 кілограм.
Постійно
Замовляй сет Чотири рибки за суперціною!
Постійно
My perfect lunch
Постійно
Пляшка рожевого вермуту, пляшка сімейного брюту і лимончик — 7 (!) коктейлів Mushlya Spritz ти можеш приготувати з супер авоською :) Записуй рецепт: 100 мл вермуту + 50 мл брюту + долька лимону й лід. Натирай келихи!
Постійно
Тільки щопонеділка! Шалена акція триває лише 1 день. І цей понеділок вартує того, аби замовити велику м’ясну шаурму та фірмовий D&B чізбургер. Порції – чудові, ціни – смішні, смак – саме той, за який обожнюєте DOGZ&BURGERZ. До акційної пропозиції входять шаурма з м’ясом (висівковий лаваш, м’ясо птиці, кімчі, хрумкі овочі, соуси та зелень) та D&B чізбургер (вершкова булочка, соковита котлета, чедер, овочі, BBQ-соус).
Постійно
Хто ще доставить тобі сирники як у бабулі? І не тільки зранку, а будь-коли, коли ти прокинешся? Тільки Барсук ;)
Постійно
Тільки щопонеділка! Шалена акція триває лише 1 день. Почни тиждень з найкращого весняного обіду у всесвіті – з зеленим борщем та соковитими курячими шашличками. Це я поїздка додому, як обійми мами, як любов. До акційної пропозиції входять порція зеленого борщу з м’ясом та курячи шашлички з чилі та мигдалевими пластівцями.
Постійно
Тільки щопонеділка! Шалена акція триває лише 1 день. Помножуй радість на 2. Тобто бери дві м’ясні шаурми за суперцію. До акційної пропозиції входять 2 шаурми (висівковий лаваш, м’ясо птиці, кімчі, хрумкі овочі, соуси та зелень).
Постійно
<% promo.title %>
<% promo.description %>
<% promo ? getPromoExpirationDate( promo ) : '' %>

<% count %> ШТ. / <% price %> ГРН.