allfood-icon <% currentCategoryName || "Усі заклади" %>

allfood-icon Усі заклади

Сніданки Сніданки цілий день

Піца&пінца Піца&пінца

Суши Суші

Бургери&шаурма Бургери&шаурма

Блюда из мяса М’ясо

Риба і морепродукти Риба і морепродукти

Напитки Напої

<% currentCategoryName %> в Києві

Устриці & ігристе LOVE SET = 299 гривень Ідеальне комбо для домашніх побачень: шість устриць Fine de Claire з багетом, гранатовим соусом та лимоном, пляшка брюту Gastrofamily і маленький сюрприз ❤️Ідеальне комбо для домашніх побачень: шість устриць Fine de Claire з багетом, гранатовим соусом та лимоном, пляшка брюту Gastrofamily і маленький сюрприз ❤️
до 17.01
5 неаполітанських піц і пляшка вина у подарунок! Бути вечірці, еге ж?)))) Маргарита + Карбонара + 4 сири + суперм'ясна BBQ + Di Mare з лососем та креветками = 549 гривень.
Постійно
Ідеальне комбо: Мехіко бургер з котлетою із фермерської яловичини та гуакамоле зі стиглого авокадо, лайму та спецій, батат фрі з сирним соусом та пляшка Coca Cola (0,25л). Плати за все ̶1̶6̶7̶ 109 гривень і обідай смачно ;)
до 31.01
Мега-сет на двох: D&B чізбургер з котлетою із фермерської яловичини, MEXICO бургер з котлетою і гуакамоле, картопляні діпи та батат з сирним соусом (по одній порції), дві порції чікен нагетсів та пляшка грайливого яблучного сидру (0,7л). За все - 299₴!
до 31.01
Перфектна ідея на компанія: D&B чізбургер з котлетою із фермерської яловичини, MEXICO бургер з котлетою і гуакамоле, хот-дог блючіз із соковитою сосискою та соусом дорблю у вершковому бріоші, хот-дог з беконом та пряною сосискою у вершковому бріоші, картопляні діпи та батат з сирним соусом (по одній порції), дві порції чікен нагетсів та дві пляшки сидру (по 0,7л): яблучного та розе. За все - 499₴!
до 31.01
Оце так пропозиція! ЧОТИРИ гарячих сендвічі мелти з різними смаками — і 349 гривень за все! Що в наборі: мелт зі стейком із тунця, мелт з філе індички, мелт 4 сири та мелт з соковитим біфштексом. 349 гривень :)
Постійно
Два кліки — і готова вечеря для всієї родини від ресторану "Канапа" вже мчить до вас! У меню Канапа боксів — лише бестселери ;) Дивись розділ меню "Суперпропозиції" і обирай свій сет. А щоб подарувати ще більше гастрономічних емоцій, до кожного боксу ми додаємо легендарний паштет із печінки цесарки і фазана в подарунок.
Постійно
<% promo.title %>
<% promo.description %>
<% promo ? getPromoExpirationDate( promo ) : '' %>

<% count %> ШТ. / <% price | formatMoney:"UAH":"\u20b4" %>