Знижки Mushlya

Я у мами бармен з Mushlya Spritz
Пляшка рожевого вермуту, пляшка сімейного брюту і лимончик — 7 (!) коктейлів Mushlya Spritz ти можеш приготувати з супер авоською :) Записуй рецепт: 100 мл вермуту + 50 мл брюту + долька лимону й лід. Натирай келихи!
Постійно

Улюблені страви від Mushlya – у вас вдома.

1. Доставка в будь-яку точку міста
2. Вартість доставки - 50 гривень
3. Замовлення приймаються щодня з 11.00 до 21.00

1 euro delivery – це новий сервіс, який змінює уявлення про те, якою може бути доставка їжі.
В кілька кліків тепер можна замовити свіжі устриці та мідії, кілька десятків страв зі свіжої риби та морепродуктів. Зверніть увагу на хіти продажів: устриці, мідії, стейк з тунця, сендвіч з лососем та пасту з морепродуктами. Смачного!

Популярне: Устриці Fine de Claire №3 (6 штук), Казанок мідій у вершковому соусі, Казанок мідій у вершковому соусі для компанії, Казанок мідій у соусі дорблю, Казанок мідій у соусі дорблю для компанії, Стейк з лосося, Стейк з тунця, Тигрові креветки темпура (4 шт.), Дикі аргентинські креветки, Пів лобстера гриль, Гаряче плато XL, Сендвіч зі стейком з тунця, Сендвіч зі скумбрією гриль, Surf&Turf бургер, Індивідуальний набір приборів: виделка, ложка, ніж, сухі серветки, волога серветка, рукавички, Авоська з рожевим вермутом Mushlya, Авоська Mushlya Spritz, Боул з лососем та соусом теріякі, Холодне плато морепродуктів, Сидр Білий Налив на розлив, Лимонад (на розлив), Рибне плато XL, Авоська з вермутом білим Mushlya, Морські гребінці, Чорні спагеті з морепродуктами, Плато креветок на компанію XL, МУШЛЯ КОРПОРАТИВ СЕТ ФІН ДЕ КЛЕР, МУШЛЯ КОРПОРАТИВ СЕТ ЧОРНА ПЕРЛИНА, НОВОРІЧНИЙ МУШЛЯ ХОТ СЕТ, НОВОРІЧНИЙ МУШЛЯ КОЛД СЕТ, НОВОРІЧНА МУШЛЯ АВОСЬКА рожева, НОВОРІЧНА МУШЛЯ АВОСЬКА біла, OYSTERS PARTYHARD ❤️, Плато холодне XL з тартарами, Місо суп з креветкою, Місо суп з вугрем, Місо суп з мідіями та лосесем, Білоногі креветки + 1л пива MUSHLYA = 259₴, Плато креветок + 1л пива MUSHLYA = 299₴

<% count %> шт. / <% price | formatMoney:"UAH":"\u20b4" %>