Знижки Канапка-бар

Сет гарячих мелтів за 349 грн
Оце так пропозиція! ЧОТИРИ гарячих сендвічі мелти з різними смаками — і 349 гривень за все! Що в наборі: мелт зі стейком із тунця, мелт з філе індички, мелт 4 сири та мелт з соковитим біфштексом. Тільки щочетверга — за 349 гривень :)
Постійно
Гаряченького? Давай з'їмо по мелту!
Мелт — це закритий гарячий сендвіч з тягучим сиром та делікатесною начинкою. Дууууже ситний! Замовляй у Канапка-бар на свій смак: мелт зі стейком із тунця, філе індички, соковитим біфштексом або мелт 4 сири! Будь-який — за 98 гривень.
Постійно
Популярне: Пів дюжини устриць Fine de Claire #3, Бурата з каперсами та гострим перцем халапеньо, Surf&Turf бургер, BEYOND бургер, Сендвіч зі стейком лосося гриль, 4 сири XL, Пінца зі слабосоленим лососем та соусом унагі XL, Пінца з буратою та руколою XL, Київський тортик (порційний), Цукерка зі смаком лісових грибів, Цукерка з дорблю, Сидр, Лимонад, HOT MONDAY SET від Канапки, Стейк із лосося, Стейк із тунця, Стейк з індички, Сендвіч зі стейком із тунця (класика Канапки), Мелт зі стейком із тунця на хрусткому хлібі зі свіжими овочами й сиром

<% count %> ШТ. / <% price | formatMoney:"UAH":"\u20b4" %>