Знижки GFM eats

Лайфхак: мультизамовлення з GFM
Хочеш шаурму з БПШ і ролів з Philadelphia, але не хочеш платити за дві доставки? Замовляй улюблені смаколики на GFM (Gastrofamily Food Market): доставляємо в одному замовленні все від Mushlya, Philadelphia, Pinzarella, Dogz&Burgerz, БПШ, Oxota na Ovets, Шашлики, вино та друзі і Білого Наливу.
Постійно
Party Thursday GFM
Let's party? А то! Суперм'ясний сет від GFM: курячі крильця гриль, люля-кебаб із яловичини, шашлик зі свинячого ошийка і чебурек з сиром. І до компанії — пляшка яблучного сидру! Тільки у четвер — суперціна 399 гривень ;)
Постійно
Популярне: Шашлик зі свинини, Люля-кебаб із баранини, Плов зі свинячим ошийком, барбарисом та родзинками, Хінкалі з бараниною, Яєчна локшина WOK з куркою та креветками, Том ям з морепродуктами, Качка по-пекінськи (половина), Качка по-пекінськи (ціла), Страчатела з печеними перцями, Ціла бурата з трюфелем, каперсами та халапеньйо, Цезар з куркою, Цезар з лососем, Римська пінца з буратою та руколою, Тирамісу, Неаполітанська піца Маргарита, Неаполітанська піца Карбонара, Неаполітанська піца 4 сири, Неаполітанська піца BBQ (супер м'ясна), Неаполітанська піца 4 SEASONS, Чебурек з бараниною, Чебурек зі свининою та яловиичною, Пів качки по пекінськи + пляшка сидру = 299 грн, PARTY THURSDAY GFM

<% count %> ШТ. / <% price | formatMoney:"UAH":"\u20b4" %>